Počas šírenia koronavírusu a s tým spojeným ochorením COVID-19 prebiehajú terapie ONLINE. Viac informácii na jankabenuskova@gmail.com.

Napíšte vaše hodnotenie

MédiáNapísali o mne

Rozhovor o vzťahoch RTVS

https://www.rtvs.sk/

Hosť Andrey Poláčkovej 

Rozhovor o vzťahoch

https://www.rtvs.sk/

Dámsky klub RTVS. Rozhovor začína v čase 1:00.

Denník Postoj 

https://www.postoj.sk/

"Matky starajúce sa doma o malé deti patria k tej skupine používateľov sociálnych sietí, ktorá ľahko upadne do závislosti."

EVA hriešne dobrá 

Časopis EVA/

"Niekoho napĺňa láskyplný vzťah plný porozumenia, iného materiálne zabezpečenie. Každý človek je jedinečný."

Časopis Pezinčan

http://pezincan.pezinok.sk/

"Pomoc ľuďom, ale i rodinám, ktorým do životov vstúpili alkohol či drogy, poskytuje v Pezinku nezisková organizácia Lepšia cesta."

Klub Margret

http://mo-margret.eu

"Keď chceš zahojiť svoje telo, musíš zahojiť najskôr svoju dušu."

Stránka mesta Senec

http://www.senec.sk/

"Som človek, ktorý sa nikdy neuspokojí s dosiahnutím cieľa, vždy si dám nový. Posúvam si hranice svojich schopností a rada sa vzdelávam, nielen preto, že to potrebujem k práci."

ReferencieHodnotenie od klientov

Pavol


"Janka je ČLOVEK, ktorý mi vrátil vieru v seba samého. Veľmi ma posúval jej prístup ku mne. Naše rozhovory prebiehali tak, že som ani nezbadal, že ma pomaličky, od mantinelu k mantinelu, viedla k tomu, že som si sám nachádzal odpovede na svoje pochybnosti, postoje, neistoty. Jej slová a moje odpovede zostali takto vo mne veľmi hlboko. Vďaka Janka.

Barbora


U pani Janky som bola na párovej terapii .Jej profesionálny,ľudský a priateľský prístup ma veľmi upokojil a utvrdil v tom , že keď má človek problém , netreba sa hanbiť vyhľadať odborníka , ktorý vás vypočuje , poradí a upozorní ,že na niektoré veci je treba sa pozerať trošku iným pohľadom . Ďakujem pani Janke a vrelo odporúčam každému .

Martin


Phdr. BENUŠKOVU poznám niekoľko rokov. Môžem ju len vrelo doporučiť. Hlavne pre závislých, pre jej veľké skúsenosti v tejto oblasti...

Jaroslav


"V Jankinom prístupe nachádzam slobodu, som nespútateľný typ človeka a tak ku mne aj pritupuje, nespúšťa moje averzívne správanie "

Andrea


Skvela terapeutka a odbornicka, vnimava voci potrebam ludi. Nesmierne si vazim jej ludsky, privetivy a priatelsky pristup s dorazom na to, aby sa klient citil dobre a spokojne. V jej spravani dominuje snaha pomoct svojim klientom. Viem posudit na zaklade skusenosti z individualnych aj skupinovych terapii. Vrele odporucam.

Helena


Chodila som na skupinovú terapiu k p. Doktorke Janke Beňuškovej. Je to úžasný človek, veľká odborníčka. Tešila som sa na každú hodinu. Oceňujem naozaj profesionálny a individuálny prístup ku každému. Mne táto terapia veľmi pomohla. Ďakujem Janka. A držím palce v ďalšej práci. Hela.

Gondol Jozef


Ako pacient z najintenzívnejšieho spôsobu liečby aký u nás existuje, zo psychiatrickej kliniky KDZ (Klinika drogových závislostí). Z určitosťou môžem potvrdiť, že má vzácny dar, VHĽAD, talent na veci ducha a duše. Intuitívne vníma podstatu vecí, nie pózy a tragikomické hry ega. Mal som túto jej citlivosť možnosť vnímať nestranne, voči iným pacientom. Od nich viem, aká rozsiahla a dlhodobá jej vízia bola a ako veľmi niektorým pozdvihla život k lepšiemu. Niektorým pomáhal aj len celkové pôsobenie pani Doktorky, jej vzhľad, viem že niektorí vyhľadávali jej pomoc aj len kôli tomu, bonus navyše 😇👌. Ale určite vie pomôcť aj slepému, ak je dostatočne vnímavý a otvorený. Z úctou Jozef Gondol""

Karel Králík


Dobrý deň! Veľmi si cením Vašej citlivej práce s klientmi! Ďakujem Vám za pomoc, ktorú ste mi poskytla pri skupinovej terapii, za Váš prívetivý prístup k ľuďom, za dôverný a vysoko profesionálny postoj k riešeniu ich problémov i za láskavé vystupovanie ... !!!

Ľudmila Havrlentová


Pani doktorku Janku Beňuškovu som spoznala v r. 2015, keď som sa liečila na KDZ v Pezinku. Pravidelne som chodievala na jej "Lepšiu cestu". Svojím prístupom k nám si ma získala hneď na prvýkrát. Od skončenia 3-mesačnej liečby chodievam pravidelne na posilňovačky a to aj z toho dôvodu, že sa tam stretávam s p. doktorkou, ktorú som si nesmierne obľúbila. Málo kedy sa stáva, že stretnem bytosť, ktorá je nielen krásna, ale aj múdra, empatická a vie poradiť v ťažkých životných situáciách. Veľmi si ju vážim a ďakujem za cenné rady, a za to, že je!

Peter


"Janka si profesionána dobre usmerňuješ skupinu pri diskusii.Vieš upriamiť pozornosť na dôležité veci a príjmeš hovoriť ľudí ktori sú ticho.V skupine je vďaka tomu príjemná atmosféra bez strachu.Odviazaná a priatelská aj pri náročných témach.

Anonym


Vrelo odporúčám,sedenie s pani Beňuškovou mi napravilo život a manželstvo tým správnym smerom.Ďakujem