Počas šírenia koronavírusu a s tým spojeným ochorením COVID-19 prebiehajú terapie ONLINE. Viac informácii na jankabenuskova@gmail.com.

Napíšte vaše hodnotenie

MédiáNapísali o mne

Časopis Pezinčan

http://pezincan.pezinok.sk/

"Pomoc ľuďom, ale i rodinám, ktorým do životov vstúpili alkohol či drogy, poskytuje v Pezinku nezisková organizácia Lepšia cesta."

Klub Margret

http://mo-margret.eu

"Keď chceš zahojiť svoje telo, musíš zahojiť najskôr svoju dušu."

Stránka mesta Senec

http://www.senec.sk/

"Som človek, ktorý sa nikdy neuspokojí s dosiahnutím cieľa, vždy si dám nový. Posúvam si hranice svojich schopností a rada sa vzdelávam, nielen preto, že to potrebujem k práci."

Časopis Senčan

Odkaz na časopis

"Treba zmeniť pohľad na vec, inak pristúpiť k celej situácii. Je to technika, ktorou síce nemeníme vonkajšiu realitu, ale pomáha to vnímať veci inak, tak aby nás menej stresovali. Môžeme byť vďační za chvíle so svojimi blízkymi, vieme si doma porobiť veci, na ktoré nám nezostával čas.."

ReferencieHodnotenie od klientov

Pavol


"Janka je ČLOVEK, ktorý mi vrátil vieru v seba samého. Veľmi ma posúval jej prístup ku mne. Naše rozhovory prebiehali tak, že som ani nezbadal, že ma pomaličky, od mantinelu k mantinelu, viedla k tomu, že som si sám nachádzal odpovede na svoje pochybnosti, postoje, neistoty. Jej slová a moje odpovede zostali takto vo mne veľmi hlboko. Vďaka Janka.

Barbora


U pani Janky som bola na párovej terapii .Jej profesionálny,ľudský a priateľský prístup ma veľmi upokojil a utvrdil v tom , že keď má človek problém , netreba sa hanbiť vyhľadať odborníka , ktorý vás vypočuje , poradí a upozorní ,že na niektoré veci je treba sa pozerať trošku iným pohľadom . Ďakujem pani Janke a vrelo odporúčam každému .

Martin


Phdr. BENUŠKOVU poznám niekoľko rokov. Môžem ju len vrelo doporučiť. Hlavne pre závislých, pre jej veľké skúsenosti v tejto oblasti...

Jaroslav


"V Jankinom prístupe nachádzam slobodu, som nespútateľný typ človeka a tak ku mne aj pritupuje, nespúšťa moje averzívne správanie "

Andrea


Skvela terapeutka a odbornicka, vnimava voci potrebam ludi. Nesmierne si vazim jej ludsky, privetivy a priatelsky pristup s dorazom na to, aby sa klient citil dobre a spokojne. V jej spravani dominuje snaha pomoct svojim klientom. Viem posudit na zaklade skusenosti z individualnych aj skupinovych terapii. Vrele odporucam.

Helena


Chodila som na skupinovú terapiu k p. Doktorke Janke Beňuškovej. Je to úžasný človek, veľká odborníčka. Tešila som sa na každú hodinu. Oceňujem naozaj profesionálny a individuálny prístup ku každému. Mne táto terapia veľmi pomohla. Ďakujem Janka. A držím palce v ďalšej práci. Hela.

Gondol Jozef


Ako pacient z najintenzívnejšieho spôsobu liečby aký u nás existuje, zo psychiatrickej kliniky KDZ (Klinika drogových závislostí). Z určitosťou môžem potvrdiť, že má vzácny dar, VHĽAD, talent na veci ducha a duše. Intuitívne vníma podstatu vecí, nie pózy a tragikomické hry ega. Mal som túto jej citlivosť možnosť vnímať nestranne, voči iným pacientom. Od nich viem, aká rozsiahla a dlhodobá jej vízia bola a ako veľmi niektorým pozdvihla život k lepšiemu. Niektorým pomáhal aj len celkové pôsobenie pani Doktorky, jej vzhľad, viem že niektorí vyhľadávali jej pomoc aj len kôli tomu, bonus navyše 😇👌. Ale určite vie pomôcť aj slepému, ak je dostatočne vnímavý a otvorený. Z úctou Jozef Gondol""

Karel Králík


Dobrý deň! Veľmi si cením Vašej citlivej práce s klientmi! Ďakujem Vám za pomoc, ktorú ste mi poskytla pri skupinovej terapii, za Váš prívetivý prístup k ľuďom, za dôverný a vysoko profesionálny postoj k riešeniu ich problémov i za láskavé vystupovanie ... !!!

Ľudmila Havrlentová


Pani doktorku Janku Beňuškovu som spoznala v r. 2015, keď som sa liečila na KDZ v Pezinku. Pravidelne som chodievala na jej "Lepšiu cestu". Svojím prístupom k nám si ma získala hneď na prvýkrát. Od skončenia 3-mesačnej liečby chodievam pravidelne na posilňovačky a to aj z toho dôvodu, že sa tam stretávam s p. doktorkou, ktorú som si nesmierne obľúbila. Málo kedy sa stáva, že stretnem bytosť, ktorá je nielen krásna, ale aj múdra, empatická a vie poradiť v ťažkých životných situáciách. Veľmi si ju vážim a ďakujem za cenné rady, a za to, že je!

Peter


"Janka si profesionána dobre usmerňuješ skupinu pri diskusii.Vieš upriamiť pozornosť na dôležité veci a príjmeš hovoriť ľudí ktori sú ticho.V skupine je vďaka tomu príjemná atmosféra bez strachu.Odviazaná a priatelská aj pri náročných témach.

Anonym


Vrelo odporúčám,sedenie s pani Beňuškovou mi napravilo život a manželstvo tým správnym smerom.Ďakujem