Počas šírenia koronavírusu prebiehajú terapie OSOBNE aj ONLINE. Viac informácii na jankabenuskova@gmail.com.

Napíšte vaše hodnotenie

MédiáNapísali o mne

Problémy párov v intímnom živote (čas 1:12:12)

Zobraziť článok

Emočné ochladnutie vo vzťahu (čas 34:16)

Zobraziť článok

Rozhovor o vzťahoch

Zobraziť článok

Rozhovor o vzťahoch

Zobraziť článok

Rozhovor o vzťahoch

Zobraziť článok

Odzadu/StartitUp

Zobraziť článok

Ako zvládnuť čas pandémie?

Zobraziť článok

Denník Postoj 

Zobraziť článok

EVA hriešne dobrá 

Zobraziť článok

Časopis Pezinčan

Zobraziť článok

Klub Margret

Zobraziť článok

Stránka mesta Senec

Zobraziť článok

ReferencieHodnotenie od klientov

Klaudia


"Janka má jedinečnú kombináciu odbornosti, empatie a profesionality, ktorá ju ako terapeuta odlišuje. Jej hlboké pochopenie problémov duševného zdravia spolu s jej súcitným prístupom vytvára bezpečné a podporné prostredie pre klientov, aby sa otvorili a preskúmali svoje emócie. Jej schopnosť aktívne počúvať, ponúkať spätnú väzbu a umožniť ľuďom urobiť pozitívne zmeny vo svojom živote je skutočne výnimočná. Terapie s Jankou mi skutočne zmenili život za čo jej ďakujem.

Juraj


"Nase sedenia mi velmi pomahaju ZA CO DAKUJEM, vase otazky do hlbky ,mysle a duse posuvaju a rozjasnuju ZA CO DAKUJEM , filozofovanie s Vami uci a inspiruje k pozitivnym podnetom ZA CO DAKUJEM... cize v skratke: moje rozhodnutie vytocit vase cislo vnimam ako naj rozhodnutie roku za co dakujem sebe 😜"

Juraj


"Nase sedenia mi velmi pomahaju ZA CO DAKUJEM, vase otazky do hlbky ,mysle a duse posuvaju a rozjasnuju ZA CO DAKUJEM , filozofovanie s Vami uci a inspiruje k pozitivnym podnetom ZA CO DAKUJEM... cize v skratke: moje rozhodnutie vytocit vase cislo vnimam ako naj rozhodnutie roku za co dakujem sebe 😜

Lucia


"Pani Benuskova, chcela som Vam z celeho srdca podakovat lebo vdaka Vam sa stal asi zazrak a my dvaja tvorime zase par :) posluchla som Vasu radu a po nasom poslednom sedeni som Jozefovi navrhla vylet,od toho momentu sa veci zacali menit,zrazu sa ten isty muz ktory mi este v juni hovoril ze je definitivny koniec zacal ku mne spravat s laskou a nehou,stale sa rozpravame,objimame,travime cas spolu,vela sa smejeme a podporujeme jeden druheho. Este raz Vam velmi pekne dakujem za vsetko co ste pre nas urobili,ze ste nam obom otvorili oci a prehovorili do duse,nesmierne si Vas vazim a dakujem ze ste si vybrali toto povolanie ktore robite s laskou a pokorou a vdaka tomu pomahate ludom v tych najtazsich chvilach. Zelam Vam vsetko dobre a DAKUJEM <3! Lucia"

Anonym


"Pani Benuskova, chcela som Vam z celeho srdca podakovat lebo vdaka Vam sa stal asi zazrak a my dvaja tvorime zase par :) posluchla som Vasu radu a po nasom poslednom sedeni som Jozefovi navrhla vylet,od toho momentu sa veci zacali menit,zrazu sa ten isty muz ktory mi este v juni hovoril ze je definitivny koniec zacal ku mne spravat s laskou a nehou,stale sa rozpravame,objimame,travime cas spolu,vela sa smejeme a podporujeme jeden druheho. Este raz Vam velmi pekne dakujem za vsetko co ste pre nas urobili,ze ste nam obom otvorili oci a prehovorili do duse,nesmierne si Vas vazim a dakujem ze ste si vybrali toto povolanie ktore robite s laskou a pokorou a vdaka tomu pomahate ludom v tych najtazsich chvilach. Zelam Vam vsetko dobre a DAKUJEM <3! Lucia

Martin


"Prístup Janky ku mne ako klientovi je naozaj jedinečný. Má skúsenosti a s odstupom času vidím ako ma jemne usmerňovala krok po kroku. Vďaka jej radám sa mi podarilo zmeniť svoj život. Významnou mierou prispela k tomu, že som začal opäť žiť svoj život. Usmernila ma, aby som začal vnímať aj svoje potreby a nielen myslel na druhých. Veľká VĎAKA Janka.

Erika a Juraj


Pre nás a naše problémy sme našli v pani psychologičke spriaznenú dušu. Hneď na prvom online stretnutí sme otvorene začali rozprávať o našich problémoch, hneď si získala našu dôveru. Našli sme pochopenie, vypočutie a hlavne iný pohľad na naše problémy. Posunula nás na začiatok nášho vzťahu, Začali sme spomínať , prečo sme sa do seba zaľúbili....., ako nám spolu bolo....., a či o seba chceme prísť.... Pri každodenných starostiach /práca, deti, domácnosť / sme zabúdali jeden na druhého a náš vzťah. Ďakujeme, že ste nám pripomenuli prečo sme spolu. Ako nám je spolu dobre a že náš vzťah nemôžeme brať ako samozrejmosť. Prestali sme na sebe hľadať chyby a nahradili sme to úsmevom, poďakovaním a pekným slovom. Za to pani Janke BENUŠKOVEJ patrí NAŠA VEĽKÁ VĎAKA.🌹🌹🌹 "

Pavol


"Janka je ČLOVEK, ktorý mi vrátil vieru v seba samého. Veľmi ma posúval jej prístup ku mne. Naše rozhovory prebiehali tak, že som ani nezbadal, že ma pomaličky, od mantinelu k mantinelu, viedla k tomu, že som si sám nachádzal odpovede na svoje pochybnosti, postoje, neistoty. Jej slová a moje odpovede zostali takto vo mne veľmi hlboko. Vďaka Janka.

Barbora


U pani Janky som bola na párovej terapii .Jej profesionálny,ľudský a priateľský prístup ma veľmi upokojil a utvrdil v tom , že keď má človek problém , netreba sa hanbiť vyhľadať odborníka , ktorý vás vypočuje , poradí a upozorní ,že na niektoré veci je treba sa pozerať trošku iným pohľadom . Ďakujem pani Janke a vrelo odporúčam každému .

Martin


Phdr. BENUŠKOVU poznám niekoľko rokov. Môžem ju len vrelo doporučiť. Hlavne pre závislých, pre jej veľké skúsenosti v tejto oblasti...

Jaroslav


"V Jankinom prístupe nachádzam slobodu, som nespútateľný typ človeka a tak ku mne aj pritupuje, nespúšťa moje averzívne správanie "

Andrea


Skvela terapeutka a odbornicka, vnimava voci potrebam ludi. Nesmierne si vazim jej ludsky, privetivy a priatelsky pristup s dorazom na to, aby sa klient citil dobre a spokojne. V jej spravani dominuje snaha pomoct svojim klientom. Viem posudit na zaklade skusenosti z individualnych aj skupinovych terapii. Vrele odporucam.

Helena


Chodila som na skupinovú terapiu k p. Doktorke Janke Beňuškovej. Je to úžasný človek, veľká odborníčka. Tešila som sa na každú hodinu. Oceňujem naozaj profesionálny a individuálny prístup ku každému. Mne táto terapia veľmi pomohla. Ďakujem Janka. A držím palce v ďalšej práci. Hela.

Gondol Jozef


Ako pacient z najintenzívnejšieho spôsobu liečby aký u nás existuje, zo psychiatrickej kliniky KDZ (Klinika drogových závislostí). Z určitosťou môžem potvrdiť, že má vzácny dar, VHĽAD, talent na veci ducha a duše. Intuitívne vníma podstatu vecí, nie pózy a tragikomické hry ega. Mal som túto jej citlivosť možnosť vnímať nestranne, voči iným pacientom. Od nich viem, aká rozsiahla a dlhodobá jej vízia bola a ako veľmi niektorým pozdvihla život k lepšiemu. Niektorým pomáhal aj len celkové pôsobenie pani Doktorky, jej vzhľad, viem že niektorí vyhľadávali jej pomoc aj len kôli tomu, bonus navyše 😇👌. Ale určite vie pomôcť aj slepému, ak je dostatočne vnímavý a otvorený. Z úctou Jozef Gondol""

Karel Králík


Dobrý deň! Veľmi si cením Vašej citlivej práce s klientmi! Ďakujem Vám za pomoc, ktorú ste mi poskytla pri skupinovej terapii, za Váš prívetivý prístup k ľuďom, za dôverný a vysoko profesionálny postoj k riešeniu ich problémov i za láskavé vystupovanie ... !!!

Ľudmila Havrlentová


Pani doktorku Janku Beňuškovu som spoznala v r. 2015, keď som sa liečila na KDZ v Pezinku. Pravidelne som chodievala na jej "Lepšiu cestu". Svojím prístupom k nám si ma získala hneď na prvýkrát. Od skončenia 3-mesačnej liečby chodievam pravidelne na posilňovačky a to aj z toho dôvodu, že sa tam stretávam s p. doktorkou, ktorú som si nesmierne obľúbila. Málo kedy sa stáva, že stretnem bytosť, ktorá je nielen krásna, ale aj múdra, empatická a vie poradiť v ťažkých životných situáciách. Veľmi si ju vážim a ďakujem za cenné rady, a za to, že je!

Peter


"Janka si profesionána dobre usmerňuješ skupinu pri diskusii.Vieš upriamiť pozornosť na dôležité veci a príjmeš hovoriť ľudí ktori sú ticho.V skupine je vďaka tomu príjemná atmosféra bez strachu.Odviazaná a priatelská aj pri náročných témach.

Anonym


Vrelo odporúčám,sedenie s pani Beňuškovou mi napravilo život a manželstvo tým správnym smerom.Ďakujem